Płyty i wykładziny gumowe

Zastosowanie produktów wykonanych z wytrzymałych mieszanek gumowych jest bardzo szerokie. Dostępne w asortymencie naszego sklepu syntetyczne płyty i wykładziny gumowe EPDM mogą się sprawdzić na przykład na placach zabaw czy balkonie, a także jako materiał izolujący pod baseny różnej wielkości. Tego typu wykładziny są u nas sprzedawane w rolkach i arkuszach różnej wielkości, a można je zakupić, składając zamówienie drogą mailową lub osobiście w naszym sklepie w Bydgoszczy.

Wytrzymała mikroguma samoprzylepna

Dostępna w naszym asortymencie płyta z EPDM w wersji samoprzylepnej lub bez kleju stanowi doskonałe uszczelnienie w różnego typu instalacjach. Produkt ten jest bowiem niezwykle odporny na wstrząsy czy wibracje, a także posiada niską wchłanialność cieczy – jej budowa i miękkość przypomina nawet piankę do nurkowania. Podobnie jak syntetyczny kauczuk, samoprzylepne płyty mogą znajdować zastosowanie na przykład w przemyśle motoryzacyjnym, przemysłowym, a także produkcyjnym (z materiałów tych tworzy się na przykład kształtki lub uszczelki). Z tego typu materiałów można również wykonać podłoże na placach zabaw lub balkonach i basenach oraz innych miejscach wymagających miękkości.

Izolacyjne płyty SBR

Dzięki swojej miękkości i wytrzymałości, a także niskiej wchłanialności różnego typu cieczy, syntetyczne wyroby SBR i kauczuki z powodzeniem można zastosować jako materiał wytłumiający i amortyzujący wszelkie wstrząsy czy drgania. Najczęściej stosuje się tego typu wyroby między innymi do wytłumiania maszyn przemysłowych lub do pokrycia specjalistycznych stołów warsztatowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8