Materiały konstrukcyjne – płyty, pręty, tuleje

Firma GUMAN, renomowany bydgoski dostawca węży przemysłowych, wykładzin gumowych oraz mat z syntetycznego kauczuku SBR i NBR, oferuje także różnorodne materiały konstrukcyjne. Wśród dostępnych wyrobów znajdują się przykładowo formatki z płyt poliamidowych na wymiar, także w wersji wykonanej z zaawansowanego technologicznie tworzywa PA6 Nanotechnologia. W stałej sprzedaży znajdują się oczywiście również obojętne pod względem fizjologicznym materiały konstrukcyjne stosowane w przemyśle spożywczym, przetwórczym i maszynowym: pręty z poliacetalu POM C. Klientom poszukującym natomiast produktów o wyjątkowo niskim współczynniku tarcia polecamy nasze tuleje ślizgowe z teflonu – trudno wyobrazić sobie lepsze tworzywo do produkcji specjalistycznej armatury dla przemysłu chemicznego.

Najwyższej klasy materiały konstrukcyjne PA 6, POM C i PTFE

Wyroby z poliamidu, teflonu i poliacetalu dostępne są w rozbudowanej gamie wariantów. Przykład? Pręty poliamidowe PA 6 zamówić można z dodatkiem środka smarnego MoS2, w wersji o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej bądź wypełnionej w 30% włóknem szklanym (PA6.6 GF30). Teflonowa tuleja ślizgowa czy płyta konstrukcyjna może być natomiast wypełniona grafitem dla obniżenia ścieralności lub brązem w celu zwiększenia zdolności tworzywa do odprowadzania ciepła. Docięte na wymiar formatki z teflonu są nieodzowne przy produkcji m.in. łożysk ślizgowych pracujących w bardzo wysokich temperaturach. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponadto pręty z odpornego na hydrolizę poliacetalu POM C oraz stabilniejszego wymiarowo tworzywa POM H o wyższej gęstości.

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi proponowanymi wariantami prętów, płyt konstrukcyjnych i tulei z wysokogatunkowych tworzyw POM C, PA 6 i PTFE. W razie potrzeby specjaliści z firmy GUMAN fachowo doradzą Państwu przy doborze materiałów teflonowych, poliamidowych oraz poliacetalowych odpowiednich do konkretnego zastosowania w Państwa branży. Standardowe wymiary formatek i wyrobów w innej formie podaliśmy w opisach produktów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9