Gumowe węże przemysłowe

Dla Klientów przygotowaliśmy bardzo rozbudowany asortyment produktów do użytku w szerokim spektrum zastosowań przemysłowych. W sprzedaży dostępne są węże gumowe do paliwa, benzyn i olejów, a także wyroby nadające się do wody i sprężonego powietrza. Wszystkie z nich nadają się do pracy w nawet szczególnie wymagającym środowisku, ponieważ charakteryzują się wysoką wytrzymałością zarówno na oddziałujące na nie temperatury, jak i ciśnienie.

Doskonałe parametry techniczne produktów to zasługa wysokogatunkowych materiałów, których użyto do produkcji – przemysłowe węże gumowe do wody, sprężonego powietrza, olejów smarujących i napędowych oraz wielu innych substancji wykonano z dobrej jakości kauczuku syntetycznego SBR/NBR i dodatkowo wzmocniono oplotem tekstylnym. Możesz mieć więc pewność, że nie ulegną uszkodzeniu na skutek niekorzystnych warunków atmosferycznych i zachowają swoje fabryczne właściwości przez bardzo długi czas.

Elastyczne węże gumowe do paliwa, benzyn i olejów – idealny wybór dla instalacji samochodowych

Wyroby znajdujące się w naszej ofercie nadają się nie tylko do standardowych produktów ropopochodnych, ale również m.in. do całego szeregu innego rodzaju materiałów pędnych. Z powodzeniem można je wykorzystać przykładowo do przesyłu paliw ekologicznych w samochodach osobowych i ciężarowych, a także maszynach rolniczych. Każdy z nich wykonano zgodnie z normą motoryzacyjną SAE J30 R6, a na ich wszechstronność wpływa fakt, że zachowują swoją funkcjonalność nawet w temperaturze -40°C i przy ciśnieniu rzędu 20 barów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować je również w układzie paliwowym lub skrzyni korbowej silnika o spalaniu wewnętrznym – są w pełni odporne na występujące tam opary. Wyroby oferujemy w kilkunastu wariantach: od średnicy wewnętrznej 4 mm aż do średnicy 100 mm. Węże o większych średnicach mają niższe ciśnienie pracy.

Wytrzymałe węże gumowe do wody przemysłowej i sprężonego powietrza

Oprócz produktów przeznaczonych do benzyn, paliw i różnego rodzaju olejów, w asortymencie dostępne są też rozwiązania zaprojektowane np. pod kątem przesyłu mediów w samochodowych układach chłodzenia. Wykazują odporność na nieco mniejsze spektrum temperatur w porównaniu do akcesoriów do produktów ropopochodnych – mogą pracować w temperaturze od -30 do + 80°C.

Postaw na niezawodność i najlepsze parametry wytrzymałościowe – wybierz węże gumowe do sprężonego powietrza, wody przemysłowej, olejów, benzyn i paliw od renomowanego dostawcy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2