Węże przemysłowe

Wykonanie bardzo potrzebnych w codziennym funkcjonowaniu instalacji przemysłowych, wodnych, czy pneumatycznych wymaga użycia nie tylko poszczególnych części, ale także produktów takich jak węże przemysłowe gumowe, PCV. Tego typu elementy są dostępne w ofercie naszego sklepu. Można je zamówić u nas zarówno drogą mailową, jak i osobiście w siedzibie sklepu w Bydgoszczy. Oferujemy szeroki wybór węży z PVC i gumy przeznaczonych do kontaktu z cieczami i substancjami sypkimi , a także innych tworzyw sztucznych, które zapewniają wytrzymałość i przesył różnych cieczy i materiałów.

Węże gumowe do benzyn i olejów

W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno przewody odciągowe, jak i do wody oraz innych cieczy, takich jak benzyna czy olej. Te wykonane są z wytrzymałego kauczuku, który dodatkowo został wzmocniony oplotem tekstylnym. Takie połączenie materiałów sprawia, że produkt ten jest odporny na warunki panujące w układach paliwowych – tego typu materiały przemysłowe są bowiem odporne na zmienne temperatury oraz ciśnienie.

Wąż PVC do przesyłu cieczy

Nasz asortyment to jednak nie tylko specjalistyczne węże do paliwa czy wody. Można u nas zakupić również produkty z PVC służące do przesyłu cieczy takich jak woda pitna lub innych substancji (także tych chemicznych w niedużych stężeniach).cPrzewody odciągowe z PCV lub poliuretanu (PU) to również jeden z wyrobów, który można u nas kupić – znajdują one zastosowanie w branżach przemysłowych i produkcyjnych (na przykład produkcja mebli) oraz w rolnictwie np. do przesyłu zboża.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11