Płyty i formatki – POM C, PTFE, poliamid

Tam, gdzie pojawia się zapotrzebowanie na tworzywa konstrukcyjne o wysokich parametrach technicznych, firma Guman zawsze jest w stanie zaproponować rozwiązanie o odpowiedniej specyfikacji. W tej kategorii prezentujemy wszystkie dostępne w sprzedaży płyty poliamidowe, a także produkty wykonane z teflonu oraz poliacetalu. Wyroby można wykorzystać w wielu obszarach przemysłu – produkuje się z nich przykładowo złącza rurociągów i elementy wyścielające, zabezpieczające w branży chemicznej, ale też elementy maszyn stosowanych przy przetwórstwie żywności oraz różnego rodzaju elementy elektroizolacyjne.

Wszystkie potrzebne informacje na temat właściwości i składu płyt z poliacetalu POM C, teflonu PTFE i poliamidu znajdują się w opisach produktów. Warto tam zajrzeć również po to, aby zapoznać się bliżej z oferowanymi rodzajami tworzyw konstrukcyjnych: m.in. szafirowym POM C MD wykrywalnym przez detektory metali bądź POM C AST o pożądanej w wielu zastosowaniach rezystencji powierzchniowej.

Sprawdzone materiały konstrukcyjne w konkurencyjnych cenach

Oferta obejmuje płyty z teflonu z dodatkiem dwusiarczku molibdenu, nieferrycznego brązu, włókien szkła bądź grafitu. W zależności od zastosowanego wypełnienia tworzywo konstrukcyjne zyskuje nieco odmienne właściwości: np. policzterofluoroetylen z wypełnieniem grafitowym wykazuje wyjątkowo niski współczynnik tarcia, nadaje się więc do produkcji łożysk ślizgowych opracowanych pod kątem pracy przy wysokich obciążeniach.

Płyty poliacetalowe i polietylenowe również występują w szerokiej gamie rodzajów. Te ostatnie dostępne są nie tylko w naturalnym kolorze białym, ale również czarnym, zielonym i czerwonym oraz w odcieniu kość słoniowa. Na uwagę zasługują m.in. wyroby poliamidowe wytłaczane wypełnione w 30% włóknem szklanym. Materiał jest dzięki temu zdecydowanie bardziej wytrzymały mechanicznie i ma lepszą odporność na pełzanie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej szybkiej i sprawnej obsługi przy zamawianiu płyt z teflonu PTFE, poliacetalu oraz poliamidu w wariantach podstawowych i zmodyfikowanych. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza na stronie, telefonu lub poczty e-mail.

Sprzedajemy również płyty z innych materiałów takich jak:

PET – politereftalan etylenu
PE – polietylen
PP – polipropylen
ABS
PCV – polichlorek winylu
PVDF – polifluorek winylidenu
Tekstolit
PUR – poliuretan
PC – poliwęglan
PMMA – plexi, plexiglass
PEEK – polieteroeteroketon

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3