Dostarczamy płyty gumowe dla przemysłu

Produkty Gumowe
4 maja 2021

Płyty gumowe kierowane dla zastosowań przemysłowych

Guman.pl

Specjalizujemy się w dostarczaniu przemysłowych arkuszy gumy. Nasz asortyment płyt gumowych składa się z różnych rodzajów elastomerów. Każdy z tych produktów gumowych jest przeznaczony do różnych rodzajów zastosowań. Niektóre z nich, jak arkusz gumy naturalnej, doskonale nadają się do stosowania jako ogólne materiały uszczelniające. Inne, takie jak silikonowe rolki gumowe, są przeznaczone do określonych zastosowań obejmujących bardzo wysokie lub bardzo niskie temperatury. Uwzględniamy nawet względy estetyczne, ponieważ posiadamy płyty gumy w różnych kolorach. Jeśli potrzebujesz płyty gumowe do swojego zastosowania, istnieje duże prawdopodobieństwo, że mamy dla Ciebie odpowiedni arkusz płyty gumowej.

Płyty mogą być wzmacniane tzw zbrojeniem lub nie. Wzmacniane płyty posiadają zalety w postaci zwiększonej wytrzymałości mechanicznej.

Produkty niewzmocnione są formowane i utwardzane przez przenoszenie lub formowanie wtryskowe, wytłaczane i utwardzane w piecu z gorącym powietrzem lub formowane w formie tłocznej z wstępnie pociętego kawałka.

Niewzmocnione Płyty gumowe mają szeroki zakres zastosowań. Przeznaczone są głównie do produkcji podkładek i uszczelek. W zależności od zastosowania, nasze płyty gumowe wykonane są wykonane z kauczuku butadienowo-styrenowego (SBR), kauczuku naturalnego (NR), kauczuku butadienowego (BR), kauczuku nitrylowego (NBR), kauczuku chloroprenowego (CR), monomeru etylenowo-propylenowo-dienowego (EPDM), kauczuk izoprenowy (IR) i ich mieszanki. Dostarczamy je w rolkach i arkuszach o grubości od 1 do 50 milimetrów, w razie innych potrzeb prosimy o kontakt. Oferujemy również płyty gumowe z 1 lub 2 warstwami pośrednimi, tzw wzmocnieniami, które zapewniają wyższą odporność na rozdarcie.